دوخت سفارشی روکش صندلی اتوسریر
پست شده در اطلاعیه‌های عمومی

دوخت سفارشی روکش صندلی

تخصص مجموعه اتوسریر در دوخت سفارشی روکش صندلی (و باصطلاح روکش صندلی های سفارشی دوز) است. که بنا به نیاز و درخواست مشتری تولید و دوخت می‌شود. در تولید این گونه روکش صندلی ها مانعی برای عمل ایربگ (Air Bag) وجود ندارد. این مدل از روکش صندلی ها به دو صورت:

    • طرح فابریکی صندلی
    • طرح های لوکس (لاکچری)
که به انتخاب مشتری صورت می گیرد، تولید می‌شوند، که انتخاب مشتری را بسیار آسان و دقیق خواهد کرد.

روکش صندلی لوکس و لاکچری

متناسب با سلیقه شما

در تولید روکش صندلی نکات ریز و بسیار مهمی وجود دارد که در کیفیت (و عمر) نهایی محصول تاثیر بسزایی می‌گذارد. از مهترین این نکات بکارگیری نیروی کار ماهر و کار تخصصی در این زمینه می‌باشد. در صورت نبود نیروی کار ماهر، با وجود استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت هم نمی‌‎توان محصول قابل توجه و با کیفیت ارائه نمود. ظرافت در دوخت و رعایت نکات فنی (مانند ….. در قسمت پشت گردنی‌ها و ..)یکی دیگر از نکات مهم در دوخت سفارشی روکش صندلی می‌باشد.

در قسمت نهایی نصب روکش صندلی میباشد که یکی دیگر از نکات قابل تأکید در مجموعه اتوسریر می باشد. که بکارگیری حرفه‌ای ترین نصابان در این زمینه و رعایت اصول نصب، در نهایت باعث می‌شود، مراجعه کنندگان برای انجام خدمات با رضایت کامل از این مجموعه خارج شوند.

 


در زیر نیز می توانید برخی از روکش صندلی های فروشگاه را ببینید و در صفحه تمام روکش صندلی ها بین روکش صندلی های متناسب ماشین خود، مقایسه کنید.

نظر (3)

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
شماره تماس(های) ما [مشاوره رایگان]
09919286298