راهنمای خرید ، پرداخت، ارسال ( ارسال رایگان ) و شرایط ضمانت بازگشت

شرایط ضمانت اصالت، پرداخت و نحوه ارسال کالا در اتوسریر

روش های ارسال اتوسریر

ارسال رایگان

فروشگاه اینترنتی اتوسریر با هدف جلب رضایت شما مشتری محترم، سفارشات بیش از 1 میلیون تومان و زیر 8کیلوگرم را به‌صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می‌نماید.

بدین ترتیب مشتریانی که مجموع خریدشان در یک سبد خرید بیش از 1 میلیون تومان و زیر 8کیلوگرم بشود، محصولات خریداری شده را رایگان درب منزل تحویل خواهند گرفت.

همچنین آن دسته از مشتریانی که مبلغ سفارش آنها بیش از 1 میلیون تومان  شده اما به دلیل افزایش وزن به بیش از 8کیلوگرم، نمی‌توانند از خدمات ارسال رایگان اتوسریر استفاده نمایند، در هنگام خرید از بن تخفیف 30هزار تومانی بهره‌مند می‌شوند.

 با این رویه اتوسریر سود خود را به حداقل ممکن رسانده تا شما مشتری ارجمند لذت بیشتری از خرید خود ببرید.

* تذکر: مشتریان گرامی دقت داشته باشند، سفارشاتی که شامل ارسال رایگان می‌شوند، به‌طور معمول از طریق تیپاکس ارسال خواهند شد. در صورتی‌که مشتری مایل به دریافت سفارش از طریق پیک موتوری  یا ارسال با تاکسی‌های اینترنتی باشد 20 هزار تومان از هزینه ارسال به عهده اتوسریر و مابقی مبلغ به عهده مشتری خواهد بود.


پست سفارشی و پیشتاز

 شما می‌توانید سفارش‌تان را از طریق سرویس‌های شرکت پست (پست پیشتاز و سفارشی) دریافت نمایید. لازم به ذکر است که در فروش‌های ویژه و جشنواره‌ها، ممکن است برخی کالاها فقط از طریق پست پیشتاز یا سفارشی ارسال شوند. در این حالت این موضوع قبل از ارسال مرسوله به اطلاع شما مشتری محترم خواهد رسید. جدول زیر زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، را با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش نشان می‌دهد.

پست پیشتاز
مدت زمان تقریبی ارسال پست سفارشی و پیشتاز

در صورت تحویل سفارش به اداره پست، مامور اداره پست یک مرتبه جهت تحویل سفارش به آدرس اعلام شده توسط مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری، مرسوله به مرکز پستی شهر شما برگشت داده میشود. پس از آن مشتری تا یک هفته مهلت دارد تا به مرکز پستی مراجعه و سفارش را دریافت نماید. در غیر این صورت سفارش به آدرس فروشگاه اتوسریر بازگشته و مشمول اخذ جریمه می‌گردد. لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق آدرس زیر رهگیری . هزینه‌ی تقریبی ارسال از طریق پست (سفارشی یا پیشتاز)، هنگام تکمیل سفارش newtracking.post.ir نمایید:
انتخاب نحوه‌ی ارسال به اطلاع مشتری می‌رسد. لطفا توجه داشته باشید که این هزینه را شما به شرکت پست می‌پردازید و درآمد شرکت پست بابت خدمات محسوب می‌شود.

تیپاکس

برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران، مشتریان اتوسریر می‌توانند از خدمات شرکت تیپاکس بهره بگیرند.

شبکه گسترده توزیع و جمع‌آوری شرکت تیپاکس دارای خدماتی به شرح زیر است:

1- از آنجا که سرویس‌های تیپاکس کاملاً درب به درب است، سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند،درب منزل و به رایگان تحویل داده می‌شوند.

2- مشتریانی که آدرس آنها در خارج از بافت شهری در شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش خود با شرایط توافقی اقدام کنند.

3- تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

4- پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر  تک مسیره به طور معمول ۲۴ ساعته است.

5- تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور محسوب می‌شوند، سرویس‌دهی را در۴۸ تا ۷۲ ساعت به انجام می‌رساند.

6- پس از رسیدن محموله به شهر شما، کارمند تیپاکس دو مرتبه به درب منزل‌تان مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور، سفارش به مرکز تیپاکس شهر مورد نظر بازمی‌گردد. پس از آن مشتری تا ۲ روز مهلت دارد تا به مرکز تیپاکس مراجعه و سفارش خود را دریافت نماید در غیر این ‌صورت سفارش به آدرس فروشگاه اتوسریر بازگشته و مشمول اخذ جریمه می‌گردد.
با کلیک بر روی لینک زیر از نمایندگی های تیپاکس مطلع شوید:

https://tipaxco.com/branches/standardpoint

ارسال با پیک یا تاکسی‌های اینترنتی

مشتریان محترم ساکن تهران می‌توانند سفارش خود را از طریق پیک طرف قرارداد با فروشگاه اینترنتی اتوسریر دریافت نمایند. در این‌صورت سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن به دست‌تان خواهد رسید. همچنین ضمن انتخاب این سرویس، می‌توانید مبلغ سفارش را به صورت پرداخت در محل به پیک بپردازید. قبل از ارسال توسط پیک از طرف فروشگاه اتوسریر جهت هماهنگی برای تحویل کالا با شما تماس گرفته می‌شود. تذکر: دقت داشته باشید سفارشاتی که شامل ارسال رایگان می‌شوند به‌طور معمول از طریق تیپاکس ارسال خواهند شد و در صورتی‌که مشتری مایل به دریافت سفارش از طریق پیک باشد 2۰ هزار تومان از هزینه ارسال به عهده اتوسریر و مابقی مبلغ به عهده مشتری خواهد بود. هزینه‌ی ارسال از طریق پیک با ارائه‌ی فاکتور رسمی هنگام تحویل سفارش از شما اخذ می‌گردد.

با توجه به شرح شرایط و نحوه‌های ارسال دربالا، در هر صورت ما قبل از ارسال سعی می‌کنیم هماهنگی لازم را با شما مشتری عزیز داشته باشیم.

منو
شماره تماس(های) ما [مشاوره رایگان]
09919286298